Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Angry Birds Transformers Full Hile Mod Apk indir v1.37.2 - Full Hile APK indir

Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

Angry Birds Transformers , Rovio tarafından geliştirilen ve yayınlanan iPhone ve Android platformları için mobil bir uygulamadır. Geliştiricinin mega popüler mobil oyunu Angry Birds temalı bir versiyonudur.
Red’i Optimus Prime ve King Pig’i Megatronolarak hayal edebiliyor musun? Artık hayal etmeyin onlar burada!
Angry Birds Transformers Apk oyun da kontrol ettiğimiz robot karşımı kuş karakteri ile yeşil domuz adasında bulunan yapıları yok etmektir. Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk ile oyun içerisinde maddi olarak sorunlar yaşadığınız için, robot kuş karakterlerinizi rahatça satın alarak, yükseltmelerini yapacaksınız.
Transformatörlerinizi süper güçlü silahlar ve yüksek teknoloji becerileri ile yenilemek için Energon’utoplayın !
Arkadaşlarınızı eğitin ve oyunlarında Transformatörlerini kullanın. Bazı etiket ekip hareketine hazır olun.

blank

Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

Oyun, normal Angry Birds apk versiyonundan farklı bir sapma oluşturuyor, ancak engelleme kulelerini devrilmenin temel hedefi, üzerinde Bad Piggies’lerin olması ve onları toplamak.
Piggie Adası haritasından mevcut bir sahne seçtikten sonra, blok kuleleri arka planda ilerledikçe, karakteriniz ön planda belirli bir hızda ilerliyor. Ekrana dokunarak karakteriniz hedef alır ve silahlarını ateşler. Ayrıca, bir yanda ateş etmek için sürükleyip bırakabilir (karakterin silahı tek atışlı bir patlama değilse) veya bilgisayarın sizin için hedefleme yapmasına izin vermek için “Otomatik” düğmesine basabilirsiniz.
Hedef yapıdaki hangi blokların bir domino etkisi yaratmak için en iyisi olduğunu hızlıca tespit etmek, onları devirmek ve Piggies’i bloklara atarak patlatmak veya onları yeterince yere düşürmek için hızlı bir şekilde belirlemektir. (Unutmayın, zayıf bloklar her zaman en iyi hedef değildir!) Ayrıca Piggies’e doğrudan direkt olarak saldırabilir. Aslında bazı karakterler bu daha doğrudan yaklaşımda uzmanlaşıyor!

blank

Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

Blok türleri şunları içerir:
Buz blokları: Çok zayıf, kolayca parçalanır.
Ahşap Bloklar: Oldukça sağlam fakat kırılması zor değil.
Taş bloklar: Çok dayanıklı, kırılmadan itmek için daha iyidir.
TNT Blokları: Kolayca kırılmış kırmızı kutular, önemli bir yarıçap ile patlar; uçan bloklar gönderir.
Madeni Para Blokları: Her vuruşta madeni paralar tüketmek üzere altın bloklar. Oldukça sağlam dang, ama onları yok edersen, çok para kazanıyorsun.

blank

Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

Karakter Seçenekleri
Her aşamada şimdiye kadar kurtardığınız kişilere göre kontrol ettiğiniz önceden belirlenmiş bir karakter bulunur. Her karakterin farklı saldırı tarzı, hareket hızı ve zırh derecesi vardır. Her bir karakterin güçlü ve zayıf yanlarını hesaplamak, yüksek puanlar ve bazı durumlarda basit hayatta kalma için en iyi anahtardır.
Listenize iki farklı şekilde yeni karakterler eklenebilir. Oyun içi çoğu karakter harita başına bir buz kütlesi içinde bulunur, onları parçalamak için belirli sayıda patlamış “Piggy” harcamalısınız. O zaman bu karakterle kısa bir seviyede oynamalısınız ve eğer sonuna kadar devam ederseniz, onlar sizde kalacaktır. Kalmaz ise, yeniden dondurulurlar, ancak şükredersiniz ki bu zor kazanılmış Domuzcuk puanlarını tekrar harcamak zorunda kalmadan tekrar deneyebilirsiniz.
Uzay köprüsü görevleri ya da meydan okuma etkinlikleri vasıtasıyla kilidinin açılabileceği diğer birçok karakter vardır.

blank

Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

Karakter iyileştirme
Her karakter, bir süre sonra oyundan alınacak. Paralar ve Malzemeler harcayarak birden çok kez yükseltilebilir (karakterlerin maksimum seviyesi 15’dir). Her yükseltme, önceden belirlenmiş, saldırı mukavemeti, zırh gücü veya araç modu süresini artırıyor. Belirli seviyelerde, Energon kapasitesi arttırılır ve bu düzeyler karakterden karaktere farklılık gösterir. Yükseltmenin anında gerçekleşmesini sağlamak için çok daha nadir Mücevherleri harcayabilirsiniz; yükseltmeler tamamlanırsa, harcayacağınız Mücevher sayısı azalacak. Karakterleri yükseltmek hayati önem taşıyor seviyeler zorlaştıkça, yalnızca yeni alanların karakterlerinizi yükselterek yükseltilen genel bir oyuncu seviyesiyle kilidini açabilirsiniz. Yeni alanların kilidini açmak için Altın Paraları harcayacaksınız. Bir seferde yalnızca bir yükseltme gerçekleştiren bir karaktere sahip olabilirsiniz.
Karakterler, Astrotrain’de Aksesuarlarla özelleştirilerek de yükseltilebilir. Bu ekstra öğelerin yalnızca karakterlerin görünümünü değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda istatistikleri artırır veya silahlara özel yetenekler kazandırır. Bir Aksesuar bir karakterin başına, yüzüne, göğüslerine, kollarına ve sırtlarına yerleştirilebilir. Bazı zorluk olayları, taşlar ile satın alamadığınız özel aksesuarlara sahip! Çoğu Aksesuar, karaktere özgü olduğundan, bunları sadece o karakter için alabilirsiniz.

Angry Birds Transformers Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Angry Birds Transformers Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Angry Birds Transformers Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Angry Birds Transformers Android oyununu hileli apk olarak oynayabilirsiniz. Angry Birds Transformers Hileli Apk içerisinde sınırsız para ve bütün kilitler açık hilesi bulunmaktadır.

Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

BOYUT : 371.2 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : RPG, Macera

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Transformers Full Hile Mod Apk indir v1.37.2

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Transformers Full Hile Mod Apk indir v1.36.3x

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Transformers Full Hile Mod Apk indir v1.35.8

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Transformers Full Hile Mod Apk indir v1.34.2

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir v1.33.8

APKSMOBI (APK): Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

APKSMOBI (DATA): Angry Birds Transformers Hileli Mod Apk indir

blank

Paylaşmak Güzeldir
Alpha Guns 2 Full Hile Mod Apk v5.3 NASCAR Heat Mobile Full Hile Mod Apk indir v2.2.4
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678