Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Angry Birds Epic Full Hile Mod Apk v3.0.27463.4821 - Full Hile APK indir

Angry Birds Epic Android Full Hile Mod Apk-1

Angry Birds Epic Mobile, Chimera Entertainment tarafından geliştirilen ve Rovio Entertainment tarafından yayınlanan Angry Birds Android serisinin dokuzuncu bölüm oyunu olan, kötü kuşların harika ve uzun zamandır beklenen bir devamıdır. ücretsiz oynanabilen, eğlenceli RPG oyunudur. Oyun 12 Mart 2014’te açıklandı ve sıra tabanlı mücadele ve bir yapım sistemi sunuyor. Oyun 17 Mart 2014 tarihinde Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada App Store’da 17 Mart’ta lanse edildi ve dünya çapında piyasaya sürüldü.
Oyun da ki göreviniz artık tüm korsanlar yok etmek ve kötü domuzları en hızlı şekilde ortadan kaldırmaktır.
“Silahlar” ile dolu bir kuş-tastic BEDAVA RPG macerasına hazır olun (ellerine ne gelirse gelsin), sihir, kötü adamlar ve aptal şapkalar! Şimdi tüylü takımınızı savaşa götürün – bu EPIC olacak!
EPİK SAVAŞLARI! Kahramanımızın savaşçı kahramanları ve bu yeşil burunlu skundreller arasındaki sıra tabanlı savaşlar! Oynamak kolay, ama usta olmak zor!

EPIC WORLDS! Kabile köylerinden ve soğuk dağlardan tropikal plajlara ve gizemli mağaralara kadar her şeyle bir fantezi Piggy Adası’nı keşfedin!

EPİK KARAKTERLER! King Pig, Wiz Pig, Prens Porky ve daha birçok kötü adamla karşılaştıklarında Kırmızı, Chuck, Bomba ve diğer kahramanlara katılın!

EPIC UPGRADES! En güçlü domuz savaşçılarını almaya hazır efsanevi bir kahraman olmak için karakterlerinizi, zırhınızı, silahlarınızı ve iksirlerinizi yükseltin!

EPİK SİLAHLAR! Tahta bir kılıç, tava ya da sopa gibi bir süngerle savaşan muhteşem savaş silahlarını toplayın! Angry-Birds-Epic – Yaratıcı cihazlardan Rovio Mobile Android cihazlarımızda .

blank

Angry Birds Epic Android Full Hile Mod Apk-2

ANGRY BIRDS EPIC APK ÖZELLİKLERİ :

– Yeni, benzersiz oyun stili, iki tür rol yapma oyunu ve karizma dolu taktikler arasında mükemmel bir şekilde eşleştirilmiştir.
– Geleneksel Angry Birds tarzı ile muhteşem grafikler .
– Silah sistemi farklı ve zengin.
– Şiddetli savaşlar ile büyük bir görev sistemi.
– Özellikle Hack Angry Birds Epic Android sürümünde , bu oyun kök makinesi olmadan tam para kesildi. Oyun oynarken eğlenin

blank

Angry Birds Epic Android Full Hile Mod Apk-3

Angry Birds Epic Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Angry Birds Epic Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Angry Birds Epic Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Angry Birds Epic Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Angry Birds Epic Hileli Apk dosyası içerisinde sınırsız para hilesi, sınırsız altın hilesi ve tüm kaynaklar hilesi bulunmaktadır. Bu sayede oyun içi bütün güncellemeleri ve alış verişleri rahatlıkla yapabileceksiniz.

blank

Angry Birds Epic Android Full Hile Mod Apk-4

 

Angry Birds Epic Full Hile Mod Apk

BOYUT : 138.6 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Epic Full Hile Mod Apk v3.0.27463.4821

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Epic Full Hile Mod Apk v2.9.27354.4757

APKSMOBI (APK+DATA): Angry Birds Epic Full Hile Mod Apk v2.8.27220.4691

APKSMOBI (APK): Angry Birds Epic Full Hile Mod Apk v2.8.27207.4687

blank

Paylaşmak Güzeldir
AZ Screen Recorder Premium Rootsuz Android Apk v5.1.1 Angry Birds 2 Full Hile Mod Apk v2.21.2
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678