Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
AA Level Geçme Hilesi Mod Android Apk indir - Full Hile APK indir

AA Level Geçme Hilesi Android Apk indir

AA Level Geçme Hilesi Android Apk indir

Son zamanların en çok oynanan oyunu ve oynayanların elinden düşüremediği oyun AA‘nın Level geçme hilesini sizlerle paylaşıyorum. Paylaştığım hile ile istediğiniz seviyeye çok hızlı bir şekilde gelebilir ve o levelden devam edebilirsiniz. Alttaki adımları çok dikkati bir şekilde uygularsanız herkes level geçme hilesini rahatlıkla yapabilir. Tabi telefonunuzun Rootlu olması gerekmektedir. AA Level Geçme Hilesi Apk indir

AA Oyun Level Geçme Hilesi Uygulanıcak Adımlar

1- İlk olarak cihazınıza Android Marketinizden AA yı indiriyoruz.

2- AA’yı indirdikten hemen sonra Root Explorer uygulamasına giriyoruz. Root Explorer uyguması olmayanlar ” Root Explorer indir ” yazısına tıkalayarak indirebilirler.

3- İndirdiğiniz Root Explorer uygulamasına giriyoruz ve sırasıyla “Data > Data > com.aa.generaladaptiveapps > shared_prefs” klasörlerine giriyoruz.

4- Daha sonra “com.generaladptiveapps_preferences.xml” dosyasına geliyoruz ve üzerine basılı tutuyoruz. Gelen ekrandan “Metin Düzenleyici” diğer adıyla “Open Text editör” tıklıyoruz.

5- Tıkladıktan sonra karşımıza yazılar çıkıyor ve yazılar arasından “<int name=”CurrentLevel” value=”10″ />” bu kodu buluyoruz. Yalnız “value” kısmında kaçıncı leveldeyseniz o level yazar bende 10 yazıyor 10 levelde olduğum için sizde 20 de yazabilir 50 de yazabilir.

6- “<int name=”CurrentLevel” value=”10″ />” bulduğumuz bu kodu kaç levele geçmek istiyorsak value=”10″ yazan yeri o sayı ile değiştiriyoruz. Örnek verirsek ben 111 levele geçmek istiyorum “<int name=”CurrentLevel” value=”111″ />” value nin yanına 111 yazdım. Sizde ister 100, ister 200 istediğinize göre değer verebilirsiniz. Kayıt edip çıkın ve oyuna giriş yaparak yazdığınız levelde kendinizi bulursunuz.

 

blank

Paylaşmak Güzeldir
Mobiproxy VPN Turkcell Vodafone Avea Bedava internet Apk Iron Man PC Full indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841